Sponsors

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO8-1 16.00 - 17.00 Yvonne Bezemer, Monica Romijn
  • 1A
  • -
BSM JO8-2 16.00 - 17.00 Yvonne Bezemer, Monica Romijn
  • 1A
  • -
BSM JO11-2 17.00 - 18.15 Jesse Beers, Linda Thieme
  • 2A
  • -
BSM JO11-3 17.00 - 18.15 Lilian Bakker, Martin van Dolderen
  • 2A
  • -
BSM JO12-2 17.00 - 18.15 Erik Groenendijk, Robin Koelemeijer
  • 1A2
  • -
BSM JO9-1 17.15 - 18.15 Dennis van Kampen, Bas Romijn, Reinier Kuhne
  • 1A1
  • -
BSM JO9-2 17.15 - 18.15 Dennis van Kampen, Bas Romijn, Reinier Kuhne
  • 1A1
  • -
BSM JO10-1 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM JO10-2 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM JO10-3 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM MO10-1 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM JO11-1 18.30 - 19.45 Geertjan van Mourik, Bas Hosselet
  • 1B2
  • -
BSM JO12-1 18.30 - 19.45 Patrick Rotteveel, Peter Karman, Thijs Boegheim, Sammy Wubbe, Thijn Seggelink
  • 1B1
  • -
BSM MO17-1 18.30 - 19.45 Theo Goldberg
  • 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO15-1 18.00 - 19.15 Joost Schenk, Tijn Schornagel, Bart de Beus
  • 2B
  • -
BSM JO14-1 18.30 - 19.45 Jesper Eindhoven
  • 2A
  • -
BSM JO14-2 18.30 - 19.45 Xander Frencken, Martijn van Kampen, Thijs van Weezenbeek, Maurice Franse, Michel Rijkelijkhuizen
  • 2A
  • -
BSM JO19-1 (zon) 19.00 - 20.30 Wilco Eindhoven
  • 1A
  • -
BSM 2 (zon) 19.15 - 20.30 Bob van der Vaart, John van Bentem
  • Trainingsveld
  • -
BSM JO17-1 19.15 - 20.30 Patrick Grech
  • 1B
  • -
BSM 1 (zon) 20.30 - 22.00 René Ras, Patrick Grech
  • 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO8-1 16.00 - 17.00 Nike Moederscheim, Rutger de Jong
  • 1A2
  • -
BSM JO8-2 16.00 - 17.00 Nike Moederscheim, Rutger de Jong
  • 1A2
  • -
BSM JO9-1 16.00 - 17.00 Berri van Roekel, Robin Koelemeijer, Gor Doelwijt, Ronald Peters
  • 1B
  • -
BSM JO9-2 16.00 - 17.00 Berri van Roekel, Robin Koelemeijer, Gor Doelwijt, Ronald Peters
  • 1B
  • -
BSM Mini 1 16.00 - 17.00 Laura Schoonhoven, Jan-Willem van der Meij, Joep van Oppen
  • 1A1
  • -
BSM JO11-1 17.00 - 18.15 Geertjan van Mourik, Bas Hosselet
  • 1A
  • -
BSM JO11-2 17.00 - 18.15 Jesse Beers, Linda Thieme
  • 1A
  • -
BSM JO11-3 17.00 - 18.15 Lilian Bakker, Martin van Dolderen
  • 1A
  • -
BSM JO10-1 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM JO10-2 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM JO10-3 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM MO10-1 17.15 - 18.15 Frank Weijers
  • 1B
  • -
BSM JO12-2 18.30 - 19.45 Erik Groenendijk, Robin Koelemeijer
  • 1B
  • -
BSM MO17-1 18.30 - 19.45 Xander Frencken
  • 1A
  • -
BSM JO19-2 (zon) 19.45 - 21.15 Bas Houben
  • 1B
  • -
BSM 45+1 20.00 - 21.30 Mark Stoel
  • 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO12-1 17.45 - 19.00 Patrick Rotteveel, Peter Karman, Thijs Boegheim, Sammy Wubbe, Thijn Seggelink
  • Veld 2
  • -
BSM JO14-1 18.00 - 19.15 Jesper Eindhoven
  • 1A
  • -
BSM JO14-2 18.00 - 19.15 Xander Frencken, Martijn van Kampen, Thijs van Weezenbeek, Maurice Franse, Michel Rijkelijkhuizen
  • 1A
  • -
BSM JO15-1 18.00 - 19.15 Joost Schenk, Tijn Schornagel, Bart de Beus
  • 1B
  • -
BSM JO19-1 (zon) 19.00 - 20.30 Wilco Eindhoven
  • 1B
  • -
BSM 2 (zon) 19.15 - 20.30 Bob van der Vaart, John van Bentem
  • 1A
  • -
BSM 2 19.30 - 20.30 Frank Peters
  • 1A
  • -
BSM JO17-1 19.30 - 20.30 Patrick Grech
  • Veld 2
  • -
BSM 1 (zon) 20.30 - 22.00 René Ras, Patrick Grech
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!