Cookie beleid BSM

De website van BSM is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO8-1 16.00 - 17.00 Laura Rotteveel, Jorrit ?
  • Veld 1A
  • -
BSM JO8-2 16.00 - 17.00 Laura Rotteveel, Jorrit ?
  • Veld 1A
  • -
BSM JO8-3 16.00 - 17.00
  • Veld 1A
  • -
BSM JO9-1 16.00 - 17.00 Rutger de Jong
  • Veld 1B
  • -
BSM JO9-2 16.00 - 17.00 Yvonne Bezemer, Robby Overvliet
  • Veld 1B
  • -
BSM JO9-3 16.00 - 17.00 Monica Romijn
  • Veld 1A
  • -
BSM JO11-1 17.00 - 18.15 Frank Weijers
  • Veld 1B
  • -
BSM JO11-2 17.00 - 18.15 Bart Van der Kolk
  • Veld 1B
  • -
BSM JO10-1 17.15 - 18.15 Reinier Kuhne, Ronald Peters
  • Veld 1A
  • -
BSM JO10-2 17.15 - 18.15 Gerfred Veldman, Rogier de Lint
  • Veld 1A
  • -
BSM MO9-1 17.15 - 18.15 Gordon Doelwijt, Valentin Meinster, Lennard van Kampen
  • Veld 3
  • -
BSM MO10-1 17.15 - 18.15 Mark Kwakkenbos, Bas Romijn
  • Veld 3
  • -
BSM MO11-1 17.15 - 18.15 Manouk Botherel
  • Veld 3
  • -
BSM JO12-1 18.30 - 19.45 Bas Hosselet, Valentin Meinster
  • Veld 3
  • -
BSM JO12-2 18.30 - 19.45 Berri van Roekel
  • Veld 1A
  • -
BSM JO12-3 18.30 - 19.45
  • Veld 1A
  • -
BSM JO13-1 18.30 - 19.45 Peter Karman, Robin Koelemeijer
  • Veld 1B
  • -
BSM MO17-1 19.30 - 21.00 Theo Goldberg, Xander Frencken
  • Veld 3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO16-1 18.00 - 19.15 Tijn Schornagel, Joost Schenk, Bart de Beus
  • Veld 1A
  • -
BSM JO15-2 18.30 - 19.45 Raoul Soetbrood Piccardt
  • Veld 3
  • -
BSM JO15-1 18.30 - 20.00 Jesper Eindhoven
  • Veld 2A
  • -
BSM JO19-1 19.00 - 20.30 Martijn Roozen
  • Veld 1B
  • -
BSM 2 19.15 - 20.30 John van Bentem
  • Veld 1A
  • -
BSM 1 20.30 - 22.00 Wilco Eindhoven
  • Veld 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO8-1 16.00 - 17.00 Jan Willem van der Meij, Joep Van Oppen
  • Veld 1B
  • -
BSM JO8-2 16.00 - 17.00
  • Veld 1B
  • -
BSM JO8-3 16.00 - 17.00 Maarten Gresnigt, Allen Simon
  • Veld 1B
  • -
BSM JO9-1 16.00 - 17.00 Rutger de Jong
  • Veld 3
  • -
BSM JO9-2 16.00 - 17.00 Yvonne Bezemer, Robby Overvliet
  • Veld 3
  • -
BSM JO9-3 16.00 - 17.00 Monica Romijn
  • Veld 3
  • -
BSM Mini 1 16.00 - 17.00 Laura Schoonhoven, Jan-Willem van der Meij, Joep Van Oppen
  • Veld 1A1
  • -
BSM Mini 2 16.00 - 17.00 Laura Schoonhoven, Jan-Willem van der Meij, Joep Van Oppen
  • Veld 1A
  • -
BSM JO11-1 17.00 - 18.15 Frank Weijers
  • Veld 3
  • -
BSM JO11-2 17.00 - 18.15 Bart Van der Kolk
  • Veld 3
  • -
BSM JO10-1 17.15 - 18.15 Berri van Roekel, Gijs van de Wouw
  • Veld 1B
  • -
BSM JO10-2 17.15 - 18.15 Gordon Doelwijt, Niels Schön
  • Veld 1B
  • -
BSM MO9-1 17.15 - 18.15 Gordon Doelwijt, Valentin Meinster, Lennard van Kampen
  • Veld 1A
  • -
BSM MO10-1 17.15 - 18.15 Eline Weel
  • Veld 1A
  • -
BSM MO11-1 17.15 - 18.15 Thijs Boegheim
  • Veld 1A
  • -
BSM JO12-1 18.30 - 19.45 Bas Hosselet, Valentin Meinster
  • Veld 1A
  • -
BSM JO12-2 18.30 - 19.45
  • Veld 2A
  • -
BSM JO12-3 18.30 - 19.45
  • Veld 1A
  • -
BSM JO13-1 18.30 - 19.45 Peter Karman, Robin Koelemeijer
  • Veld 3
  • -
BSM MO17-1 19.30 - 21.00 Theo Goldberg, Xander Frencken
  • Veld 1B
  • -
BSM 45+1 20.00 - 21.30 Mark Stoel
  • Veld 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
BSM JO16-1 18.00 - 19.15 Tijn Schornagel, Joost Schenk, Bart de Beus
  • Veld 3
  • -
BSM JO15-2 18.30 - 19.45 Raoul Soetbrood Piccardt
  • Veld 1A
  • -
BSM JO15-1 18.30 - 20.00 Jesper Eindhoven
  • Veld 1B
  • -
BSM JO19-1 19.00 - 20.30 Martijn Roozen
  • Veld 2B
  • -
BSM 2 19.15 - 20.30 John van Bentem
  • Veld 3
  • -
BSM 2 19.45 - 20.30 Frank Peters
  • Veld 1A
  • -
BSM 1 20.30 - 22.00 Wilco Eindhoven
  • Veld 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!