Cookie beleid BSM

De website van BSM is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Kavel veiling 4 november - Sportsclub Only Friends - een avond vol inspiratie en sportiviteit!

14 februari 2024 16:45

Speciale dank gaat uit naar YourGift Cards, vertegenwoordigd door Toon van Dooijeweerd, voor het sponsoren van deze bijzondere avond.

Op 4 november werd tijdens onze veiling een unieke ervaring geveild: een exclusief kijkje achter de schermen bij Sportclub Only Friends in Amsterdam, mogelijk gemaakt door YourGift Cards. En op dinsdag 13 februari was het dan eindelijk zover!

Het was een avond om nooit te vergeten, met een geweldige voetbalwedstrijd tussen Sportclub Only Friends en ons speciaal samengestelde BSM-team. Het was een eer om tegen zo'n getalenteerd team te spelen, en we zijn dankbaar voor de warme ontvangst en de fantastische ervaring.

Dennis Gebbink, de spelers en vrijwilligers van Sportclub Only Friends, hartelijk dank voor deze prachtige avond en alle inspiratie die jullie met ons hebben gedeeld. Jullie zijn een bron van motivatie en bewondering, en we wensen jullie niets dan het beste voor de toekomst!

Speciale dank gaat uit naar YourGift Cards, vertegenwoordigd door Toon van Dooijeweerd, voor het sponsoren van deze bijzondere avond. Zonder jullie steun zou deze ervaring niet mogelijk zijn geweest. Bedankt voor jullie betrokkenheid en genereuze bijdrage!

35295102-be2f-4110-bdd3-8c872dd69379.JPG
23122c6c-756d-4db3-83a3-655ff525baf4.JPG
30924b2d-4836-4b2b-93c6-4c3581a0e176_2.jpg

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!