Cookie beleid BSM

De website van BSM is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

BSM 100 jaar | Veiling 4 november een gigantisch succes!

19 december 2023 17:00

Alle sponsoren, bedrijven, vrijwilligers en bieders ontzettend bedankt!

Namens het hele team willen we onze dank uitspreken voor jullie deelname en ondersteuning tijdens onze veiling op zaterdag 4 november. Het was een onvergetelijke avond, en we zijn verheugd te kunnen zeggen dat het evenement een groot succes was!

Van de bruisende sfeer bij de ontvangst met bubbels tot het spannende moment waarop het laatste stuk onder de hamer ging, hebben jullie bijgedragen aan deze mooie avond. Met de hulp van onze professionele veilingmeester hebben we niet alleen waardevolle items geveild, maar ook kostbare herinneringen gecreëerd.

Nu de afwikkeling van de veiling gereed is, kunnen wij met trots melden dat er een prachtig bedrag is opgehaald van € 19.414,00, wat onze verwachtingen absoluut overtroffen heeft!

Dit was alleen mogelijk door de kavelgevers, die wij hierbij wederom willen bedanken, en de gulle bieders. Het was een avond om niet te vergeten. Waar een klein clubje toch maar weer groot in is.

Zoals je weet, hebben we deze veiling opgezet voor het verduurzamen van onze accommodatie, hierover zal het bestuur te zijner tijd informatie geven.

Groet,
Namens de veilingcommissie
Esther, Irene, Nancy, Janine en Chantal

thank-you-7008123_1280.png
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!