Sponsors

Contact Hoofdbestuur

ALGEMENE GEGEVENS & CONTACT GEGEVENS  BESTUUR

ALGEMENE GEGEVENS
Naam Sportvereniging "Blijft Steeds Moedig" (SV B.S.M.)
Opgericht in 1923
Bezoekadres Sportpark "'t Rottegat"
Isaac Sweerslaan 5
2121 VN Bennebroek
Postadres Postbus 57
2120 AB Bennebroek
Telefoon 023-5846156
Kamer van Koophandel 40 59 46 59
Bankrekening NL12 RABO 0306 9006 61

 

CONTACT HOOFDBESTUUR
Functie Naam Telefoon / Adres e-mail
Voorzitter John Bremmers 06-46022772 voorzitter@svbsm.nl
Secretaris Bart Vernooij Postbus 57
2120 AB Bennebroek
secretaris@svbsm.nl
Penningmeester Vacature   penningmeester@svbsm.nl
VOORZITTERS AFDELINGEN
Afdeling Naam Telefoon e-mail
Voetbal senioren Mary Blom 06-31036034 voorzitter.voetbal@svbsm.nl
Voetbal jeugd Xander Frencken 06-15098238 voorzitterjeugd.voetbal@svbsm.nl
Honk- en Softbal Anneke van Gulik-Voetman 023-8881717  
Biljart John Ootes
Jaap Lammerse
023-5845485
023-5841212
 
OVERIGE CONTACTGEGEVENS
Onderwerp Naam Telefoon e-mail
Adminstratie & Incasso Karel Zwetsloot   penningmeester@svbsm.nl
Ledenadministratie Anneke Lommerse 06-14699532  ledenadministratie@svbsm.nl
Contributie inning Chantal Hortensius 06-14740715 contributie@svbsm.nl
Sponsoring Anne-Marie Wiersma 06-10927059 sponsor@svbsm.nl
Oud Papier inzameling Wolbert van den Hoorn 023-5848922 wolbertvandenhoorn@kpnmail.nl
Website Carolien Romijn   webmaster@svbsm.nl
Kantine Jaap & Tineke van Kampen
Chiel van der Linde
Ben Selhorst
06-28533989
023-5841012
023-5847566
 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!