Cookie beleid BSM

De website van BSM is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Mannen Futsal beker recreatie 2e ronde Groep 2 1

Datum Thuis Uit Uitslag
25-10-2023 TOB Rksv 33 (zaal) Maccabi 1 (zaal) 3 - 7
20-10-2023 DSK 9 (zaal) KDO sv 5 (zaal) 4 - 3
20-10-2023 MGT Jongeren zvv 2 (zaal) TOB Rksv 22 (zaal) 3 - 7
20-10-2023 DIOS sv. 1 (zaal) Ziekenhuis Amstelveen zvv 4 (zaal) 1 - 11
20-10-2023 DSS 2 (zaal) TOB Rksv 9 (zaal) 8 - 4
20-10-2023 TOB Rksv 16 (zaal) JOS/W'graafsmeer zaal 1 (zaal) 6 - 4
20-10-2023 BSM 1 (zaal) Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 (zaal) 1 - 2
20-10-2023 Argon 1 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal) 5 - 4
20-10-2023 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) vv Zwanenburg 1 (zaal) 9 - 3
20-10-2023 KDO sv 3 (zaal) SCPB'22 1 (zaal) 3 - 4
20-10-2023 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 4 (zaal) Olympia Haarlem 17 (zaal) 6 - 5
20-10-2023 DEVO'58 2 (zaal) DCG Rksv 4 (zaal) 9 - 6
20-10-2023 Sporting Martinus 3 (zaal) TOB Rksv 17 (zaal) 3 - 4
20-10-2023 SVIJ JO19-1 (zaal)** TOB Rksv 31 (zaal) 2 - 2
20-10-2023 TOB Rksv 28 (zaal) ASV Arsenal 10 (zaal) -
20-10-2023 Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. 2 (zaal) FC Aman 3 (zaal) 6 - 12
20-10-2023 KDO sv 4 (zaal) Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 1 - 7
19-10-2023 Zeeburgia avv 2 (zaal) Atletico Club Amsterdam 4 (zaal) 7 - 5
19-10-2023 Golden Stars FC 5 (zaal) Triple ThreaT/Onside Futsal 2 (zaal) 5 - 9
19-10-2023 Olympia Haarlem 23 (zaal) AZV (Amstelveen) 1 (zaal) 6 - 1
19-10-2023 TOB Rksv 30 (zaal) DWS afc 1 (zaal) 12 - 4
19-10-2023 TOB Rksv 13 (zaal) Geinburgia sv. 1 (zaal) 2 - 3
19-10-2023 Atletico Club Amsterdam 1 (zaal) TOB Rksv 18 (zaal) 4 - 5
19-10-2023 Vedette zvv / De Remise 2 (zaal) CTO '70 vv 3 (zaal) 1 - 5
19-10-2023 CTO '70 vv 4 (zaal) Vedette zvv / De Remise 1 (zaal) 2 - 1
19-10-2023 DEVO'58 3 (zaal) DEVO'58 4 (zaal) 3 - 2
18-10-2023 Amstelveen/Heemraad 1 (zaal) TOB Rksv 4 (zaal) 7 - 4
18-10-2023 CTO '70 vv 1 (zaal) TOB Rksv 26 (zaal) 8 - 10
18-10-2023 DCG Rksv 5 (zaal) TOB Rksv 10 (zaal) 3 - 6
18-10-2023 CTO '70 vv 2 (zaal) TOB Rksv 27 (zaal) -
18-10-2023 Geinburgia sv. 2 (zaal) TOB Rksv 6 (zaal) 8 - 7
18-10-2023 UBA Sport z.v.v. 2 (zaal) TOB Rksv 15 (zaal) 4 - 9
18-10-2023 Sporting Martinus 5 (zaal) Ziekenhuis Amstelveen zvv 2 (zaal) 4 - 19
17-10-2023 Amstelveen/Heemraad 2 (zaal) DCG Rksv 7 (zaal) 3 - 2
17-10-2023 Sporting Martinus 4 (zaal) DCG Rksv 6 (zaal) 5 - 6
17-10-2023 DCG Rksv 2 (zaal) ZSGOWMS 2 (zaal) 10 - 3
17-10-2023 Exstudiantes Amsterdam 1 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal) 4 - 5
17-10-2023 GeuzenMiddenmeer 1 (zaal) DCG Rksv 8 (zaal) 4 - 2
17-10-2023 Zaalvoetbal Onze Gezellen 9 (zaal) HYS 2 (zaal) 1 - 10
17-10-2023 Ziekenhuis Amstelveen zvv 5 (zaal) Diemen sv. 1 (zaal) 5 - 6
17-10-2023 Zaalvoetbal Onze Gezellen 3 (zaal) Olympia Haarlem 3 (zaal) 3 - 4
16-10-2023 TOB Rksv 8 (zaal) TOB Rksv 12 (zaal) 6 - 5
16-10-2023 VSV 1 (zaal) Ziekenhuis Amstelveen zvv 3 (zaal) 9 - 6
16-10-2023 Zaalvoetbal Onze Gezellen 10 (zaal) Zekveld Sport 1 (zaal) 8 - 4
16-10-2023 DSS 1 (zaal) KDO sv 1 (zaal) 6 - 5
16-10-2023 Zaalvoetbal Onze Gezellen 5 (zaal) HYS 3 (zaal) 9 - 4
16-10-2023 SV Hattrick Haarlem 2 (zaal) Ouderkerk sv. 1 (zaal) 6 - 2
16-10-2023 Hillegom sv 1 (zaal) Olympia Haarlem 4 (zaal) 10 - 1
16-10-2023 TT/Goodnight 1 (zaal) VNS United 4 (zaal) 4 - 3
16-10-2023 VEW 1 (zaal) Olympia Haarlem 11 (zaal) 2 - 7
16-10-2023 Zaalvoetbal Onze Gezellen 6 (zaal) Hillegom sv JO19-1 (zaal) 8 - 7
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
** Wint na strafschoppen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!