Sponsors

Teamindeling 2022-2023

Teamindelingen Jeugd Seizoen 2022-2023 (voorlopig)

Hieronder de voorlopige teamindeling voor de jeugdteams. Deze teamindeling is opgesteld in overleg met trainers en leiders. Het betreft een voorlopige indeling omdat leden soms nog laat opzeggen en er last minute nieuwe aanmeldingen zijn. 

Bij het indelen van de teams hebben wij zoveel mogelijk geprobeerd rekening te houden met spelniveau, leeftijd, vriendjes en overige wensen die bij ons bekend zijn. Helaas is het onmogelijk om invulling te geven aan alle individuele voorkeuren. Tijdens de eerstvolgende training zullen de trainers kort stilstaan bij de nieuwe indeling, uitleg geven en eventuele vragen van de spelers beantwoorden. Mochten er vragen overblijven neem dan contact op met je leider/trainer van het huidige seizoen. Mocht je daarna nog steeds tegen vragen/onduidelijkheden aanlopen, neem dan contact op met de Jeugdcommissie via: jeugdbestuurbsm@gmail.com 

Na de indeling, zal ook het nieuwe trainingsschema met tijden volgen. We streven ernaar om dit voor de zomervakantie rond te hebben.

Wij hopen jullie zo voldoende te hebben geïnformeerd en kijken nu al uit naar het nieuwe seizoen.

Met vriendelijke groet,

De jeugdcommissie

  NAAM TEAM
1 Maarl, van der Jesse JO8-1
2 Hofland, Aren JO8-1
3 Leeuwen, van Mink JO8-1
4 Veltman, Lewis JO8-1
5 Moederscheim, Sam JO8-1
6 Jong, de Casper JO8-1
7 Stolten, Mees JO8-1
8 Aznar Webster, Julius JO8-1
9 Somaroo, Fay JO8-1
     
  NAAM TEAM
1 Romijn, Kasper JO8-2
2 Alhashmi, Zeen Alabdeen JO8-2
3 Molenaar, Julian JO8-2
4 Zideen, Nihad JO8-2
5 Denys, Jildau JO8-2
6 Bezemer, Tygo JO8-2
7 Evers, Thijmen JO8-2
     
  NAAM TEAM
1 Benjamin van de Wouw JO9-1
2 James van Roekel JO9-1
3 Koob Versteeg JO9-1
4 Lewis van der Wel JO9-1
5 Luke Hermelink JO9-1
6 Sem Kuhne JO9-1
7 Thye Robin Koelemeijer JO9-1
8 Vince Knuit JO9-1
9 Jasper Duijne JO9-1
     
  NAAM TEAM
1 Daan Pieter Cornelis de Lint JO9-2
2 Jolie van Kampen JO9-2
3 Joppe Gresnigt JO9-2
4 Jur Schön JO9-2
5 Louana Romijn JO9-2
6 Quinten Doelwijt JO9-2
7 Sophie Van Dijk JO9-2
8 Teun van Hooijdonk JO9-2
9 Tomek Jarmolowicz JO9-2
10 Wojtek Jarmolowicz JO9-2
     
  NAAM TEAM
1 Aous Almais JO10-1
2 Cas Weijers JO10-1
3 Hugo Meinster JO10-1
4 Julian van Til JO10-1
5 Morris van Denderen JO10-1
6 Redouan El Harchaoui JO10-1
7 Ruben Bezemer JO10-1
8 Siem van Slooten JO10-1
     
  NAAM TEAM
1 Bram de Vries JO10-2
2 Christiaan Fonkert JO10-2
3 Giacomo Coppola JO10-2
4 Mick Nijboer JO10-2
5 Ryan Bormann JO10-2
6 Sam Evers JO10-2
7 Yahya Alhashmi JO10-2
     
  NAAM TEAM
1 Jacob van der Kolk JO10-3
2 Mex Elstgeest JO10-3
3 Olivier Julian Zuidhof JO10-3
4 Sten de Oliveira Marreiros JO10-3
5 Zef Jacobs JO10-3
6 Siebe Roozendaal JO10-3
     
  NAAM TEAM
1 Aaron Romijn JO11-1
2 Daniël Beusekamp JO11-1
3 Faas Andringa JO11-1
4 Fynn Joren JO11-1
5 Jarno van Mourik JO11-1
6 Job Hosselet JO11-1
7 Julian van Dijk JO11-1
8 Maup Versteeg JO11-1
9 Mees Melle Groot JO11-1
10 Thijmen Kos JO11-1
     
  NAAM TEAM
1 Berry van Dooijeweerd JO11-2
2 Daniel Tait JO11-2
3 Henk van der Ende JO11-2
4 Ingmar Thieme JO11-2
5 Levi Hertz JO11-2
6 Vasco Siegelaar JO11-2
7 Vin Beers JO11-2
8 Wiktor Tuszynski JO11-2
9 William Fonkert JO11-2
     
  NAAM TEAM
1 Dexter van Roekel JO11-3
2 Jarno van Dolderen JO11-3
3 Lewis van Norde JO11-3
4 Maurits Christiaan Bakker JO11-3
5 Tijn Witte JO11-3
6 Noah Homa JO11-3
7 Jaro Lammers JO11-3
8 Amir Ali JO11-3
9 Thijs Kroon JO11-3
     
  NAAM TEAM
1 Benjamin Wilms JO12-1
2 Job van Slooten JO12-1
3 Johannes Oude Sogtoen JO12-1
4 Julian Boegheim JO12-1
5 Luc Karman JO12-1
6 Onno Weel JO12-1
7 Raff El Ouardi JO12-1
8 Sem van der Peet JO12-1
9 Thijs Sipkema JO12-1
10 Tim Rotteveel JO12-1
     
  NAAM TEAM
1 Bilal El Harchaoui JO12-2
2 Demian van Mourik JO12-2
3 Felix Hinkofer JO12-2
4 Fyko Lars Koelemeijer JO12-2
5 Scott Milton JO12-2
6 Senna Slooten JO12-2
7 Taeke van der Lugt JO12-2
8 Vince Eckhardt JO12-2
9 Xavier Osikowski JO12-2
10 Stefan Vogelzang JO12-2
     
  NAAM TEAM
1 Daan Vervoorn JO14-1
2 Derek Milton JO14-1
3 Gijs Frencken JO14-1
4 Kai Burger JO14-1
5 Levi Put JO14-1
6 Max van Weezenbeek JO14-1
7 Nolan Combée JO14-1
8 Nout van Kampen JO14-1
9 Pieter van Nieuwenhuijzen JO14-1
10 Quinn Rijkelijkhuizen JO14-1
11 Teije Franse JO14-1
12 Thomas Bijmolt JO14-1
13 Tijn Engel JO14-1
14 Valentijn Koot JO14-1
15 Finn Enthoven JO14-1
     
  NAAM TEAM
1 Dante Kooijman JO14-2
2 Floris Jongerius JO14-2
3 Jelle Janssens JO14-2
4 Jelte Heijnneman JO14-2
5 Jimte Feenstra JO14-2
6 Kryspin Osikowski JO14-2
7 Max Warmerdam JO14-2
8 Nees Albers JO14-2
9 Stijn Nelissen JO14-2
10 Thijmen Balink JO14-2
11 Thom Hoogstede JO14-2
12 Ties van Leeuwen JO14-2
13 Tim Borst JO14-2
14 Vester van Rooden JO14-2
15 Xander Zonneveld JO14-2
16 Constant vd Coevering JO14-2
     
  NAAM TEAM
1 Bram van der Veen JO15-1
2 Daan Bekkering JO15-1
3 Guus Lohuis JO15-1
4 Jesse Raaphorst JO15-1
5 Joep Calis JO15-1
6 Maxim Meijer JO15-1
7 Niels van Galen JO15-1
8 Thijn van Kooperen JO15-1
9 Toon Calis JO15-1
10 Zeger Andringa JO15-1
11 Timo Vogelenzang JO15-1
12 Youp Boom JO15-1
     
  NAAM TEAM
1 Faber Heemskerk JO17-1
2 Jens Kraanen JO17-1
3 Job Schild JO17-1
4 Kaj Ringma JO17-1
5 Kyron Mulder JO17-1
6 Marijn Klaren JO17-1
7 Milo Van Sonsbeek JO17-1
8 Mitchel Dobbe JO17-1
9 Noah Heere JO17-1
10 Rogier de Graaf JO17-1
11 Sam Teeuwen JO17-1
12 Sepp Niemeijer JO17-1
13 Shai Goldsteen JO17-1
14 Thom Kwant JO17-1
15 Tigo Schornagel JO17-1
16 Tijs Feenstra JO17-1
17 Tijn Roozen JO17-1
     
  NAAM TEAM
1 Alexander Sinke JO19-1
2 Bryan Slagtveld JO19-1
3 Cas Giesberts JO19-1
4 Dimitri Aalders JO19-1
5 Floyd Oomen JO19-1
6 Guus Wubbe JO19-1
7 Joe Jacobs JO19-1
8 Justin van Rooden JO19-1
9 Kay Bisschops JO19-1
10 Laurens Septer JO19-1
11 Linus van Beveren JO19-1
12 Mees van Engelen JO19-1
13 Niall de Goede JO19-1
14 Sammy Wubbe JO19-1
15 Thijmen Weijers JO19-1
16 Thijn Seggelink JO19-1
17 Luuk Heemskerk JO19-1
     
  NAAM TEAM
1 Anieck Struycken MO10-1
2 Izzy Postema MO10-1
3 Lieke van der Maarl MO10-1
4 Lotte Weel MO10-1
5 Louisa Botherel MO10-1
6 Noortje van der Peet MO10-1
7 Sophie Boegheim MO10-1
     
  NAAM TEAM
1 Astrid Young MO17-1
2 Denise Goldberg MO17-1
3 Fleur van der Ven MO17-1
4 Jaylinn van Varsseveld MO17-1
5 Jennifer Goldberg MO17-1
6 Lhamo van der Starre MO17-1
7 Lieke Dolderman MO17-1
8 Lieke Frencken MO17-1
9 Lisa Schenk MO17-1
10 Lisa Verbruggen MO17-1
11 Luna de Jong MO17-1
12 Nikki Beer MO17-1
13 Romy Lommerse MO17-1
14 Sanne Verbruggen MO17-1
15 Susan Dolderman MO17-1
     
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!