Tentenkamp 2011 groot succes !!! Nu ook foto's in de mediagallery !!!!

7 april 2011 22:45

Het begon natuurlijk heel goed: schitterend weer, veel animo & verheugde gezichtjes . Tentenkamp sv BSM 2011; afgelopen zaterdag 2 april en zondag 3 april. De Fjes, Etjes en Dtjes van de voetbal waren uitgenodigd te blijven slapen op het Bennebroeks sport terrein. Zaterdagmiddag om drie uur werden alle luchtbedden opgepompt & slaapzakken uitgerold, Binnen no-time waren alle 11 tenten omgetoverd tot 'slaap 'paradijs. De sfeer zat er gelijk al in.



Het mooie weer hielp mee aan een gezellige spellenmiddag. Er werd touw getrokken, veel – heel veel – limonade gedronken, Hindernisbaan gelopen, gevoetbald, gevoetbald & gevoetbald … kan ook niet anders natuurlijk. Na de spellenmiddag stonden er patatjes op het menu, waarna de teams opgedeeld werden voor het avondprogramma; de jongste gingen de sporthal in – voor een toernooitje … zaalvoetbal. De oudste trokken het dorp in voor een vossenjacht. Er waren maar liefst 13 sportieve vossen op te sporen;  Een hardloopster, voetballer, vissers, tennisster, paardrijdsters, golfer, mountainbiker, skiers … Bennebroek was heel sportief. De D teams kregen een extra opdracht mee: het ruilen van een belleblaas voor een ander item en zo steeds maar weer doorruilen. Dit leverde de meest originele voorwerpen op, toen zij rond half tien weer bij het sport terrein aankwamen.  We hebben een deur zien binnenkomen, een paardenzadel, fietstassen .. wat men allemaal wel niet bewaart ;-)

 

Uiteraard stond er voor de oudere ook een zaalvoetbaltoernooi op het programma, in combinatie met een poker toernooi. De zaal was inmiddels weer vrij, omdat de F teams allemaal uitgeblazen rond het vuur korf zaten.  Chocomel en marshmallows maakte het compleet. Ook de oudere vonden het vuur korf een gezellige afsluiting van deze dag, ondanks dat zij tot twee keer aan toe moesten rennen voor een stortbui naar een droog onderdak in de kantine.

 

Slaaptijd … tenminste … sommige misschien een paar uurtjes. Er hoefden geen wekkers gezet te worden om weer ‘fit’ op te staan op de zondag ochtend. Na het opruimen van de tenten hebben we gehandbald, ontbeten en uiteraard … gevoetbald, zodat iedereen uitgeput maar ‘echt een tof weekend’ om tien uur weer naar huis ging.

 

Een speciaal bedankje aan:
AH Zwetsloot, de Centenbrug, st Paschalis Baylongroep, Supportersclub BSM, de Oosteinde,  Brandweer Bennebroek, Club van 100, Voetbal bestuur BSM, Jong Nederland, Jan Damen en de vele vrijwilligers !!

 

VOLGEND JAAR WEER … dan het liefst twee nachtjes hoor